Nie za słodki EBOOK

Z dumą prezentujemy Wam naszego pierwszego ebooka! Dzięki niemu będziecie mieli niespotykaną okazję dowiedzieć się jak wyglądały początki naszej pracowni, przeczytacie jak się poznałyśmy i skąd wziął się pomysł na naszą pracownię!

#zostanwdomu
#wspierajlokalnybiznes

Chcesz wiedzieć
jak to wszystko się zaczęło?

W ebooku znajdziesz pogaduchy o firmie, wymyślaniu nazwy, szukaniu lokalu, sprawach urzędowych i o każdej sytuacji, w której myślałyśmy, że już teraz pójdzie z górki, a w rzeczywistości było zupełnie na odwrót

Nie za słodkie
pracownia tortów i ciast

Nasze wspólne marzenie spełniłyśmy jesienią 2018 roku. Choć droga do własnej pracowni nie była usłana różami, dzięki ciężkiej pracy udało się nam stworzyć miejsce, które pokochałyśmy. I które, mamy nadzieję, Wy także pokochaliście!

Nie za słodkie to torty i ciasta, w które wkładamy całe serce. To także organizacja słodkich stołów na wesela oraz inne imprezy okolicznościowe. To współpraca z kawiarniami i restauracjami, abyście mogli się cieszyć naszymi smakołykami nie tylko od święta.

Tworzymy wypieki, które mają sprawiać radość – nam i Wam! Każdy nasz tort, każda nasza dekoracja, każdy nasz projekt to indywidualne podejście, rozmowa z Wami i poznanie Was oraz Waszych potrzeb.

Na torty i ciasta dla Was
wykorzystałyśmy do tej pory

kg czekolady
kg cukru
kg mąki
litrów śmietany
kostek masła
jajek

W ebooku znajdziesz przepisy na m.in.

najłatwiejsze ciasto marchewkowe z solonym karmelem, ciasteczko snickers, sernik limonkowy bez pieczenia czy pyszne czekoladowe babeczki z własnoręcznie przygotowaną konfiturą.

Z nami nauczysz się

jak wykonać efektowny tort, którym zachwycisz swoich bliskich! Specjalnie dla Ciebie przygotowałyśmy także ozdobne toppery, które możesz wykorzystać do dekoracji swoich wypieków.

Zamów ebooka
i poznaj nas lepiej!

40

30

Ebook w formacie PDF, ~35Mb

Nasze realizacje

Masz pytania?

Napisz do nas! Chętnie doradzimy, pomożemy uświetnić ślub, komunię, urodziny czy chrzciny Twojego dziecka.

Zachęcamy również do współpracy kawiarnie i restauracje na terenie śląska!

Pamiętaj także o obserwowaniu nas w social mediach.

tel. 883 215 638
ul. Poleska 6, Katowice

Regulamin sklepu | Polityka prywatności

Copyright © 2020 Nie za słodkie Chrzanowska Zientara s.c.